Jaký druh sanitární keramiky koupit?

Posted on 15/03/2018 1:53pm

Toaleta je hodně podstatnou mistnosti každého bytu. Je to nejenom misto každodenní hygieny, ale také misto, kde můžete odpočívat po těžkém dnu. Dobré vybavení toalety není snadné. Radime Vám přečist náš text, abyste zjistili víc o módních řešeních, které můžete použít v Vaší toaletě.


toaleta
Source: pixabay.com
Především chceme Vám doporučit zajímavé řešení pokud jde o sanitární keramiku. V dnešní době máte opravdu velký výběr rozmanitých modelů sanitárních keramik. Samozřejmě primárním zařizením každého záchodu je toaletní mísa. V prodejnách můžete nalézt opravdu obrovské množství rozmanitých vzorů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte též volbu jestli jde o barvu. Samozřějmě nejznamější je bílá barva, ale kromě toho v obchodech můžete koupit též napříklád černé toaletní mísy. Nicmeně majorita sanitární keramiky je v bílé barvě.

Pokud jde o typy toaletních mís můžeme je roztřidit na tří primární kategorie. Současně nejpopulárnější jsou závěsné toaletní mísy, u kterých se splachovací část zabudovuje v stěně. Kromě toho existují též tzv. kombi klozety – kde mísa a nádrž s vodou tvoří celek. Je to velmi praktické řešení, díky kterému můžete skrýt nádrž s vodou. Poslední druh toaletních mís jsou už málo populární stojící klozety, kde nádrž vody je uchycená na zdí nad toaletou.


veřejné WC
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Kromě WC mís v každém záchodě musí být místo pro umyvadlo. Stejně jako u záchodových mís můžete nabyt umyvadla v rozmanitých barvech. Samozřejmě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší volbu budete mít jestli jde o tvar umyvadel. Druhy umyvadel můžeme rozdělit na několik základních kategorii. Nejpopularnější jsou samozřejmě umyvadla závěsné, jsou to klasické umyvadla, které můžete koupit v rozmanitých rozměrech. Ohromnou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším druhem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou schované v skřince nebo speciální desce. V obchodech můžete nalézt rovněž zajímavé řešení - dvojumyvadla. Jestli máte ohromnou koupelnu je to opravdu výborný nápad. Obzvlástě pokud máte velkou rodinu. Základní je též materiál, který použito na výrobu umyvadel. Určitě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v obchodech můžete nabyt rovněž umyvadla vyprodukované ze skla, umělého kamenu či mramoru. Jsme jistý, že nabídka prodejn je tak velká, že každý najde ideální sanitární keramiku pro sebe. Výběr je doopravdy velký, nejen pokud jde o modely, ale rovněž jestli jde o barvy. Všechno zaleží na Vaším nápadě.

Tags: domu, napad, klozety