Nápady na zdobení stěn a stropu.

Posted on 06/04/2019 3:14pm

Myslíme si, že každy potřebuje, aby jeho dům byl pěkný. Hodně podstatné jsou stěny a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár tipů na dekorování zdí a stropu. Proč vzhled zdí a stropu je tak podstatný? Barvy zdí mají velký vliv na to jak se citíme. Díky snadným nápadům Váš dům bude vypadat skvělé.
Nejsnadnějším nápadem na dekorování stěn jsou samozřejmě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám nabytí zájímavých rámců, které budou dokonalou dekoraci stěn. Takové rámce můžete udělat sami. Bude to dokonalý nápad na strávení času s dětmí.

Druhý hodně jednoduchý nápad to koupení dekorativních hodin. Vyběr je tak velký, že máme jistotu, že každý najde vzor pro sebe. Takové řešení má pár výhod. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou také velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.
sufit
Author: Miele
Source: Miele


Jíným jedoduchým způsobem dekoraci stěn je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám garantovat, že zrcadla budou ideální vypadat rovněž v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Podstatné jsou tež rámečky zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejlehčím nápadem jsou různorodné plakáty, tapety nebo samolepky na stěny. Vyběr je opravdu obrovský a můžeme Vám zaručit, že každy najde něco perfektního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete samozřejmě na Internetu v speciálních prodejnech. Cena zaleží na motivě tapety.Jestli jde o dekorace stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na zdí. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou určitě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Velkou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších problemů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme také pozoruhodný návrh pro lídí, kteří jsou smělí a kteří se nebojí experimentování. Je to také nápad pro lidí, kteří mají trošku víc prachů. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně peněz, ale máte garance, že budou výjimečné. Ale doopravdy můžeme Vám garantovat, že výsledek bude pěkný. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude tma rozsvití spoustem hvězd. Je to perfektní dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.


Doopravdy nemusíte mít spousta prachů, aby dekorovat stěny a stropy Vašeho bytu. Nejvyznamnější je dobrý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.

Tags: dom, plakat, strop