Vymalování všech domácích stěn s nádechem retro stylu

Posted on 05/02/2019 3:02pm

Stále hodně se započínáme vracet do 50. let s módou. Retro styl začíná byt vídán více a více. Dodnes jsme měli příležitost ho vidět většinou na oblečeních. Teď můžeme učinit revoluci ve svém domě, a jestliže se nám trošku zalíbil, můžeme ho využít jako tapetový ornament do naších místnosti. /


fototapety do ložnice
Author: Grégory Tonon
Source: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Author: www.TwojaBateria.pl
Source: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, pruhy a tečky jsou podstatou pro retro módu. Ženy na sebe strojily žluté popřípadě červené odstíny se spoustou ornamentu. Dnes se moc oděvů tímto způsobem. Není od věci si více o tomto tématu něco projít a sladit si jakýsi pokoj v obydlí tímto stylem. Zatímco opakovaně aplikujeme fototapety do ložnice monochromatické, smíme se více uvolnit a otestovat něco více nového. Jakási ta kytka či puntík ještě nikomu neublížil. Koupením fototapety do ložnice v žlutém zabarvení s bílými puntíky by se určitě líbilo hodně lidem. K tomu doladit interiér a také lustr v retro módě a už máme zbrusu novodobou ložnici. Abychom neměli jenom jeden pokoj v tomto stylu, smíme třeba navrhnout i koupelnu - skvělý článek demural.cz. Do ní by spíše ladily fototapety v barvě modré či žluté s květinkami popřípadě pruhy. Také smíme nalepit fototapety do koupelny jednobarevné a k tomu doplnit různé retro doplňky. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si vyberete, jistě bude skvělá - (prozkoumat více informací).


Retro styl je jeden z nejvíce populárních stylu mezi lidmi. Je to ne pouze hezká móda ale i hodně elegantní. Právě zásluhou její elegance a velice jemné a přitom viditelné nádheře vaše místnosti budou vypadat svérázně a báječně.